Międzyzdroje – to jedna z najpiękniejszych miejscowości polskiego Wybrzeża.

Położona na największej polskiej wyspie Wolin, w północno-zachodniej części województwa Zachodniopomorskiego. Miasto otoczone lesistymi wzgórzami Wolińskiego Parku Narodowego, od północy i zachodu otwartą rozległą panoramą ku morzu. Atrakcje miasta to m. in.: molo, Aleja Gwiazd, gabinet figur woskowych, planetarium, oceanarium, park linowy, park miniatur, liczne szlaki turystyczne.

0

Molo

Niemal 400 metrów w głąb morza. Właśnie taki dystans można pokonać suchą stopą w Międzyzdrojach. Tych, którzy myślą, że Bałtyk w tym miejscu wysechł, uspokajamy, że mamy na myśli molo. Z kolei dla wiecznie zakochanych, wieczorny spacer przy świetle gwiazd oraz urokliwych latarni będzie spełnieniem marzeń o romantycznych chwilach we dwoje.

Plaża

Marzysz o beztroskim wylegiwaniu się na czystej plaży? A może wolisz bardziej aktywne formy wakacyjnego wypoczynku nad morzem? W Międzyzdrojach możesz spróbować wszystkiego. Tutaj wszystko, absolutnie wszystko* podporządkowane jest komfortowi turystów.

0

Woliński Park Narodowy

Jest jedną z najpiękniejszych ostoi przyrody nad polskim morzem, a piękno fauny i flory łączy się na jego terenie z malowniczymi pejzażami. Woliński Park Narodowy to częsty cel wycieczek dla tych, którzy wczasy spędzają w Międzyzdrojach lub Świnoujściu.

0

Oceanarium

Prezentowane okazy wciąż poruszają uwagę odwiedzających naszą wystawę. Przedstawiamy cztery rodzaje rekinów, które cieszą się sporym wzbudzeniem, zarówno turystów, jak i mediów Przygotowana ekspozycja Oceanarium jest zwieńczenie 20-lecia naszej działalności. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, pasję i zapał udało się zbudować wyjątkową ekspozycję, unikalną w skali kraju pod względem ilości oraz różnorodności gatunków ryb.

0

Planetarium

Przełomem stało się skonstruowanie cyfrowego planetarium, systemu, jakiego sercem są komputery zaś obraz przedstawiany jest przez specjalnie przystosowane projektory cyfrowe. Od tego momentu planetarium jest w stanie nie tylko wyświetlać obraz nieba, ale w zasadzie dowolny obraz jaki twórcy zechcą.

0