W ofercie apartamenty, pokoje oraz studia mieszkalne.


Posiadamy jeszcze wolne pokoje w Międzyzdrojach - nie czekaj!


Położone bardzo blisko plaży oraz głównej promenady, komfortowe i w pełni wyposażone pokoje z łazienkami, aneksem kuchennym oraz apartamenty dla tych, którzy potrzebują maksimum komfortu! W pobliżu promenada z kawiarniami, barami, restauracjami i sklepami.
Czysta, piaszczysta plaża zachęca do spacerów oraz aktywnego wypoczynku.
Staramy się zapewnić możliwie najlepsze warunki wszystkim naszym gościom.Lato zbliża się wielkimi krokami. Warto już teraz pomyśleć o miejscu, gdzie możemy nie tylko wygrzewać się w słońcu, ale także odpocząć od natłoku codziennych obowiązków. Gdzie się wybrać? W tym roku wyjątkowo warto postawić na Międzyzdroje!
Co można zobaczyć w Międzyzdrojach?

Pierwszym takim typowym miejscem, które rzuca się nam w oczy jest molo. Ma ono oczywiście swoją własną historię. Kiedyś służyło po prostu do obsługiwania promów a dziś jest atrakcją turystyczną tego miasta. Z zapisków wiemy, że molo przed I wojną światową zostało zniszczone. Niedługo potem zostało odbudowane i wciąż mogło przyciągać turystów. Konstrukcję drewnianą zastąpiono żelbetonową, aby było wytrzymalsze. Można wynająć pokoje międzyzdroje blisko morza, gdzie widom z okna będzie prowadziło na molo. Można znaleźć także inne atrakcje jak Promenadę Gwiazd. Przypomina ona aleję tą niczym z Hollywood. W tym miejscu swoje odciski dłoni zostawiają największe gwiazdy kina.
Warto wspomnieć, że Międzyzdroje są położone w bardzo ładnej okolicy. Krajobrazy nie tylko są idealnym tłem dla pieszych wycieczek, ale także relaksu. W okolicy można znaleźć wolne pokoje międzyzdroje, które wraz z przyjaznym otoczeniem tworzą niesamowity klimat do wypoczynku. Miasto posiada także mnóstwo zabytków, które wręcz wypadałoby zobaczyć. Należą do nich chociażby Kościół Piotra Apostoła czy też liczne zabytkowe wille. Na Paśmie Wolińskim możemy przejechać się rowerem czy też udać się na wspinaczkę. Z pewnością jest to opcja dla bardziej aktywnych. Nie może zabraknąć czegoś dla osób, którzy lubią imprezować. Możemy tutaj znaleźć kluby, dyskoteki, puby czy też specjalne bary na świeżym powietrzu. Sprzyja to nawiązywaniu nowych znajomości. Warto wspomnieć, że to właśnie latem odbywają się tam najlepsze imprezy!
Chociaż Międzyzdroje oferuje szereg atrakcji to nie w sposób się tam nudzić. Oferta noclegowa jest dopracowana tak, aby urlop należał do przyjemnych rzeczy. Warto podkreślić, że jest to jedna z częściej wybieranych miejscowości znajdujących się nad naszym polskim morzem. Warto tu przyjechać i przeciągnąć sobie urlop.W ofercie posiadamy następujące apartamenty: